Kožené psaníčko hravě skloubíte s každými plesovými šaty

Pakliže se brzy chystáte vyrazit na ples, pak je na místě rozhodně nic nepodcenit. Ples je vzácná příležitost, která se člověku naskytne jen několikrát málo do roka, a tím spíše bychom se na ni měli lépe připravit. Zkrátka a jednoduše řečeno, v takové společnosti bychom měli být naprosto dokonalí, zvláště pokud jde o dámy.
stojany na šaty.jpg
Ovšem stejně tak to platí i pro pány, jen s tím rozdílem, že na plese se veškerá pozornost obrací právě k dámám a k jejich toaletě, a pánů si zde jen málokdo důkladně všímá. Pokud jde o pány, tak všichni pouze zběžně zhodnotí, zda neudělali nějaký výrazný přešlap, a to je vše. Pánové jsou tedy na plese jen takovým lepším doplňkem dam a všichni na ně nahlíží jako by byli součástí dámské róby. A světe div se, stát se může i to, že oblékne-li se špatně muž, je to následně přičítáno na vrub jeho partnerky.
žena a kabelka.jpg
A tímto je řečeno vše. Dokonalá příprava na ples leží na bedrech žen, a tím spíše je zásadní nic nepodcenit a vyladit k dokonalosti každý, byť sebemenší detail. Z tohoto důvodu je vhodné vyčlenit si na přípravu na ples dostatek času. Nicméně ještě před tím, než se pustíte do takových detailů jako je výběr pánského obleku a kravaty, která bude korespondovat s vašimi šaty a doplňky, měli byste se v první řadě soustředit na výběr svých vlastních plesových šatů a doplňků.
kožené peněženky.jpg
Vybrat tu pravou róbu, která vám dokonale padne, a ještě ke všemu bude odrážet aktuální trendy, není vůbec snadné a než ji naleznete, možná projdete tucet prodejen s plesovými šaty, a třeba vám nakonec nezbyde nic jiného než si ji nechat ušít na míru. A když ta chvíle konečně nastane, je potřeba k róbě doladit i ty pravé doplňky. Ty by rozhodně neměly přebíjet samotné šaty, ale měly by je, jak již název napovídá, vhodně doplňovat. Zkrátka by se mělo jednat o pomyslnou třešničku na dortu. A právě takové je kožené psaníčko, které snadno skloubíte s různými typy šatů a vždy bude působit skvěle.

View Comments
Published by
3 roky ago