Okamžitá možnost bydlení za rozumnou pořizovací cenu

Mobilní domy nabízejí plnohodnotný druh bydlení, ve kterém konečně budete svým vlastním pánem. Žádné nepříjemné zvuky od sousedů https://www.menicka.cz/4141-u-sousedu.html ve čtyři ráno nebo dohadování, kdo měl tento týden službu na vytírání. Tento druh dřevostavby se na stavební parcelu dováží plně zkompletovaný, s vnitřním vybavením, připojením na energie, vodu a plyn. Zkrátka stačí se nastěhovat! Ovšem v čem vlastně tkví kouzlo takového bydlení? Pokud opomineme rychlost samotné výstavby, jsou to i pořizovací náklady, které jsou v porovnání s cihlovým domem asi třetinové. No není to přímo úžasné?

malá dřevostavba

Jako přechodný i dlouhodobý druh bydlení

Tento druh bydlení je ideální variantou pro jedince, kteří musí ze dne na den řešit svojí životní situaci. Pronájem jim nevyhovuje, ale na vlastní dům nemají dostatek financí. Lidé, kteří tak z jakéhokoliv důvodu přišli ze dne na den o střechu nad hlavou, mohou během několika týdnů znovu bydlet. Mobilní dům poskytuje vše, co od takového moderního bydlení očekáváte. Velmi často je tento typ staveb doslova od nerozeznání od klasických cihlových domů.

dřevěný dům

Dřevěné stavby navíc patří mezi velmi ekologický druh bydlení. Většina z nich je navrhována jako pasivní, tudíž jsou zde jen velmi minimální náklady na vytápění. Celá konstrukce je navíc velmi variabilní a lze tak upravit do finální podoby dle přání a potřeb klienta. A rychlost výstavby? Doslova blesková, věřte nebo ne, ale od podpisu smlouvy po předání klíčů uplyne jen několik týdnů a vy se můžete radovat z nového bydlení. Rychlost výstavby je ovlivněná hlavně druhem materiálu, kdy při výrobě skeletu odpadají mokré procesy a technické pauzy mezi jednotlivými pracemi, které stavbu zbytečně prodlužují.

 

Dřevostavby jsou také ideálním přechodným bydlením pro zahrádkáře, kteří se rozhodli svou zahrádku využívat i k rekreačním účelům a potřebují nějaký vhodný úkryt před deštěm a nepřízní počasí.

View Comments